Ola i Bartek | sesja narzeczeńska | Warszawa

July 26, 2017

Chciałam się dziś z Wami podzielić materiałem z sesji narzeczeńskiej Oli i Bartka.

 

Ta cudowna para całkowicie mnie urzekła. Ich naturalność, szczerość uczucia, radość z bycia razem – to wszystko widać na zdjęciach. Zwróćcie uwagę jak Ola i Bartek na siebie patrzą! Fajnie było móc zatrzymać tyle emocji :)

 

W związku z tym, że sesje narzeczeńskie robią się coraz popularniejsze, postanowiłam włączyć taką opcję do mojej oferty fotografii ślubnej. Jeśli zastanawiacie się czy warto decydować się na sesję o takim charakterze – już spieszę z odpowiedzią :)

Warto! Przede wszystkim dlatego, że podczas takiej sesji możemy lepiej się poznać, przestaję być anonimową osobą na Waszym ślubie. Myślę, że to ważne żebyście byli tego dnia otoczeni ludźmi, w których towarzystwie nie czujecie się skrępowani.

 

Dodatkowo takie doświadczenie daje możliwość oswojenia się z aparatem i ogranicza stres w dniu ślubu. No i przede wszystkim to fajna pamiątka :)

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej w formie albumu możecie wręczyć w prezencie rodzicom, lub wykorzystać w projekcie zaproszenia czy kartek z zawiadomieniem save the date.

 

 

 

Moje portfolio fotografii ślubnej: KLIK

 

 

Please reload